| Категория: | Телевизори |
| Производител: | |
| Модел: | UE65TU7072UXXH |
| Големина на екрана: | 65 инча |
| Разделителна способност: | 3840 x 2160 4K UHD |
| Тип екран: | LED |
| Честота на опресняване: | 2000 Hz |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
727.03 EUR
727.03 EUR
Телевизор Samsung 65" 65TU7072 4K UHD LED TV, SMART, Crystal Processor 4K, 2000 PQI, HDR 10+, Mega Contrast, Dolby Digital Plus , 2xHDMI, USB, WiFi, Bluetooth, Tizen, Black UE65TU7072UXXH
| Размер на екрана, inch: | 65" (165.10 cm) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Технология: | LED |
| Резолюция: | 3840x2160 |
| Smart функция: | Smart |
| Динамичен контраст: | Mega Contrast |
| Честота, Hz: | 2 000 PQI |
| Тунер: | DVB-T2CS2 |
| Аудио: |
|
| Мрежа: | Ethernet |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth: | Bluetooth |
| Изводи за свързване: |
|
| Енергиен клас: | G |
| Консумация, kWh/1000h: | 137 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 144.8 x 28.2 x 90.6 |
| Цвят: | Черен |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.









