| Категория: | Телевизори |
| Производител: | |
| Големина на екрана: | 43 инча |
| Разделителна способност: | 3840 x 2160 4K UHD |
| Тип екран: | LED |
| Честота на опресняване: | 1300 Hz |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
499.29 EUR
499.29 EUR
Телевизор Samsung 43" 43KU6072 4К LED TV, SMART, 1300 PQI, QuadCore, DVB-TC(T2 Ready), Wireless, Network, PIP, 3xHDMI, 2xUSB, Black UE43KU6072UXXH
| Размер на екрана, inch: | 43" (109.22 cm) |
| Технология: | LED |
| 3D: | - |
| 3D очила, бр.: | - |
| Резолюция: | 3840x2160 |
| Smart функция: | Smart |
| Камера: | - |
| Динамичен контраст: | 5000000:1 |
| Честота, Hz: | 1300 PQI |
| Тунер: | DVB-TC(T2 Ready) |
| Аудио: |
|
| Мрежа: | Да |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi Built in |
| Изводи за свързване: |
|
| Енергиен клас: | A |
| Консумация, W: | 70W |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 97.6 x 28.8 x 63.7 |
| Цвят: | Черен |
| VESA размер, mm: | 200 x 200 |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.










