| Категория: | Телевизори |
| Производител: | |
| Модел: | QE43QN90BATXXH |
| Големина на екрана: | 43 инча |
| Разделителна способност: | 3840 x 2160 4K UHD |
| Тип екран: | QLED |
| Честота на опресняване: | 4500 Hz |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
1057.86 EUR
1057.86 EUR
Телевизор Samsung 43'' 43QN90B QLED FLAT, SMART, 4500 PQI, Quantum Mini LED, Micro Dimming, Quantum HDR 1500, HDR 10+, FreeSync Premium Pro, Dolby Digital Plus, Q-Symphony, Mirroring, Bixby, Bluetooth 4.2, Wi-Fi 5, 4xHDMI, 2xUSB, Frameless, Tizen, Titan Black QE43QN90BATXXH
| Размер на екрана, inch: | 43" (109.22 cm) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Технология: | QLED |
| Резолюция: | 3840x2160 |
| Smart функция: | Smart Tizen |
| Smart асистент: | Bixby |
| Динамичен контраст: | Quantum Matrix |
| Честота, Hz: | 4 500 PQI |
| Тунер: | DVB-T2CS2 x 2 |
| Аудио: |
|
| Мрежа: | Ethernet |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth: | Bluetooth |
| Изводи за свързване: |
|
| Енергиен клас: | G |
| Консумация, kWh/1000h: | 60 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 96.1 x 22.3 x 62.3 cm |
| Цвят: | Черен |
| VESA размер, mm: | 200 x 200 mm |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.






