| Категория: | Телевизори |
| Производител: | |
| Модел: | UE43CU8072UXXH |
| Големина на екрана: | 43 инча |
| Разделителна способност: | 3840 x 2160 4K UHD |
| Тип екран: | LED |
| Честота на опресняване: | 50 Hz |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
382.96 EUR
382.96 EUR
Телевизор Samsung 43" 43CU8072 4K UHD LED TV, SMART, Crystal Processor 4K, 2200 PQI, HDR 10+, Mega Contrast, Q-Symphony, Dolby Digital Plus , 3xHDMI, 2xUSB, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2, Frameless, Tizen, Black UE43CU8072UXXH
| Размер на екрана: | 43" (109.22 см) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Технология: | LED |
| Резолюция: | 3840x2160 4K |
| Smart функция: | Smart Tizen |
| Smart асистент: |
|
| Динамичен контраст: |
|
| Честота: | 50 Hz |
| Тунер: | DVB-T2CS2 |
| Аудио: |
|
| Мрежа: | Ethernet |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth: | Bluetooth |
| Изводи за свързване: |
|
| Енергиен клас: | G |
| Консумация, kWh/1000h: | 54 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В): | 96.6 x 19.5 x 60.0 см |
| Цвят: | Черен |
| VESA размер: | 200 x 200 мм |
| Други: |
|
| Тегло: | 8.7 кг |
| Гаранция: | 24 Месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.








