| Категория: | Телевизори |
| Производител: | |
| Модел: | 55PUS7409/12 |
| Големина на екрана: | 55 инча |
| Разделителна способност: | 3840 x 2160 4K UHD |
| Тип екран: | LED |
| Честота на опресняване: | 60 Hz |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
347.17 EUR
347.17 EUR
55" 4K UHD LED, 3840x2160, DVB-T,T2,T2-HD, C, S, S2, Pixel Precise UHD
| Производител: | Philips |
| Размер на екрана, inch: | 55" (139.70 cm) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Технология: | LED |
| Резолюция: | 3840x2160 |
| Smart функция: | Google TV |
| Smart асистент: | Google Assistant built in |
| Честота, Hz: | 60Hz |
| Тунер: |
|
| Аудио: |
|
| Мрежа: | Ethernet |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth: | Bluetooth |
| Изводи за свързване: |
|
| Енергиен клас: | F |
| Консумация, kWh/1000h: | 77 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 122.7 x 26.0 x 74.0 cm |
| Цвят: | Черен |
| VESA размер, mm: | 200 x 100 мм |
| Други: | Pixel Precise Ultra HD processor |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














