| Категория: | Телевизори |
| Производител: | |
| Големина на екрана: | 32 инча |
| Разделителна способност: | 1366 x 768 HD Ready |
| Тип екран: | LED |
| Честота на опресняване: | 60 Hz |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
244.90 EUR
244.90 EUR
Телевизор LG 32LY330C, 32" IPS LED HD TV, 1366x768, 300 cd/m2, Contrast 1100:1, DVB-T/C, HDMI, D-sub 15pin, USB 2.0, MHL, CI Slot, RS-232C, Speakers, Hotel Mode, Glossy Black + Sunne ET TV Bracket, 23-42-LP, max 55kg, max. VESA 400x400, Fix 32LY330C_23-42-LP
| Размер на екрана, inch: | 32" (81.28 cm) |
| Технология: | LED |
| 3D: | - |
| 3D очила, бр.: | 0 |
| Резолюция: | 1366x768 |
| Smart функция: | - |
| Камера: | - |
| Динамичен контраст: | 1100:1 |
| Честота, Hz: | 60Hz |
| Тунер: | DVB-T/C |
| Аудио: | 5 Watt Stereo |
| Мрежа: | - |
| Безжична мрежа: | - |
| Изводи за свързване: |
|
| Енергиен клас: | A |
| Консумация, W: | 40W |
| Размери с поставка, cm: | 73.2 x 43.1 x 5.55 |
| Цвят: | Черен |
| VESA размер, mm: | 200 x 200 |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














