Prestigio Multipad Visconte 3
10.1" 1280x800, 2GB RAM, 64GB вградена памет, Wi-Fi, 3G, BT, Micro HDMI & USB, 5MP камера, Windows 8.1 wint Bing
| Manufacturer Article: | PMP810TF3GBS |
| Производител: | PRESTIGIO |
| Тип Продукт: | PC Tablet |
| Series and Family: | MultiPad Visconte 3 |
| External Color: | Black / Silver |
| Тип пакет: | С опаковка |
| Процесор: | INTEL Atom Processor Z3735F |
| CPU Internal Clock Rate: | up to 1.83 GHz |
| CPU Core Quantity: | 4 |
| Графичен процесор: | Intel HD |
| Големина на дисплея: | 10.1" | 25.6 cm |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Display Technology: | In-plane Switching (IPS) |
| Display Features: | Capacitive Multi-touch Screen |
| Internal Memory Size: | 64 GB |
| Installed RAM Storage Capacity: | 2 GB |
| Flash Card: | Supported 64GB Micro SD Card |
| Phone Technology: |
|
| Download/Upload Speed: | 21Mbps / 5.76Mbps |
| Interfaces: |
|
| Interface Wi-Fi: | IEEE 802.11a/b/g/n |
| Interface Bluetooth: | Bluetooth 4.0 |
| Interface USB: |
|
| Interface HDMI: | 1 x Micro HDMI |
| Interface Audio: | 1 x 3.5 mm mini jack |
| Digital Camera: |
|
| Operating System: | Microsoft Windows 8.1 wint Bing |
| Battery Technology: | Lithium Polymer |
| Battery Current Capacity: | 7000 mAh |
| Включено в комплекта: |
|
| Applications Installed: | Office 365 Personal |
| Ширина: | 259 |
| Височина: | 173 |
| Дълбочина: | 9.7 |
| Номинално тегло: | 0.66 kg |
| Гаранционни продукти подлежащи на връщане: | Да |
| Гаранционни условия (месец): | 24 |
| Критерии за валидност на гаранцията: | Сериен номер |
| Тегло на пакет - Бруто (кг): | 1.2 |
| Брой в пакет: | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг): | 7 |
| Пакети в кашон: | 5 |
| EAN код: | 8595248126411 |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.









