Таблет HP 7 Plus G2 Tablet, CloverTrail Z2520 dual(1.2Ghz), 7" IPS (1024 x 600), 1GB DDR3 RAM, 8GB eMMC, Integrated Graphic Card, WWAN 3G, Wifi bgn + BT, 3000mAh Battery, Android 4,4.2, KitKat J7Y33EA
| Серия: | Plus G2 |
| Софтуер: |
|
| Размер на дисплея, инч: | 7.0" (17.78 cm) |
| Резолюция: | 1024x600 |
| Тип матрица: | IPS |
| Процесор: |
|
| Брой ядра на процесора: | Dual Core |
| Памет, MB: | 1024MB DDR3 |
| Дисково пространство, GB: | 8GB |
| Слот за карти: | microSD |
| Максимална памет, GB: | 32GB |
| Камера, предна: | 0.3MP |
| Камера, задна: | 2.0MP |
| Безжична мрежа: | 802.11b/g/n |
| Пренос на данни: | 3G |
| HDMI: | - |
| USB: | micro USB 2.0 |
| Bluetooth: | Да |
| GPS: | GPS |
| TV тунер: | - |
| Батерия: | 3100 mAh |
| Цвят: | Сив |
| Размери, mm: | 193 x 117 x 8,95 |
| Тегло, kg: | 0.288 kg |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.




