| Категория: | Таблети |
| Производител: | |
| Модел: | BVTAB50-BL |
| Тегло: | 0.355 кг |
| Операционна система: | Android |
| Разделителна способност: | 1280x720/768/800 (HD) |
| Големина на екрана: | 8.0 inch |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
92.90 EUR
92.90 EUR
Blackview Tab 50, 8.0" IPS LCD, 4GB, 128GВ, USB Type C, BТ 5.0, 5580 mAh, Светлосин
| Серия: | Blackview Tab 50 |
| Операционна система: | Android 13 |
| Android интерфейс: | Doke OS P 3.0 |
| Дисплей: | 8.0" (20.32cm) WXGA (1280x800) IPS сензорен дисплей |
| Чипсет: | Rockchip RK3562 |
| Процесор: | Четириядрен Cortex-A53 (2.0 GHz) |
| Видео ускорител: | Mali-G52 MC2 |
| Оперативна памет: | 4 GB |
| Вградена памет: | 128 GB |
| Слот за карти памет: | Micro SD до 1 TB |
| Камера: | 2 MP камера със светкавица |
| Предна Камера: | 0.3 MP предна камера за видеочат |
| Безжични комуникации: |
|
| Сензори: |
|
| Интерфейси: | 1 x USB 2.0 Type-C |
| Екстри: | Вградени високоговорители |
| Батерия: | 5580 mAh литиево-йонна батерия |
| Размери: | 211.2 x 126.2 x 9.7 мм |
| Тегло: | 355 г |
| Цвят: | Светлосин |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.















