Таблет Acer Iconia W1-810, 8.0" HD (1280x800) IPS LED-backlit, Intel Atom Quad-Core Z3735G (up to 1.83GHz, 2MB), HD Cam, 1GB DDR3L, 32GB eMMC, Intel HD Graphics, 802.11n, BT 4.0, TPM, MS Windows 8.1, White NT.L7GEX.003
| Серия: | Iconia W1 |
| Софтуер: | Windows 8.1 |
| Размер на дисплея, инч: | 8.0" (20.32 cm) |
| Резолюция: | 1280x800 |
| Тип матрица: | HD IPS LED-backlit |
| Процесор: |
|
| Брой ядра на процесора: | Quad Core |
| Памет, MB: | 1024MB DDR3L |
| Дисково пространство, GB: | 32GB eMMC |
| Слот за карти: | microSD card |
| Максимална памет, GB: | 64GB |
| Камера, предна: |
|
| Камера, задна: |
|
| Безжична мрежа: | 802.11b/g/n wireless LAN |
| Пренос на данни: | не поддържа 3G |
| HDMI: | - |
| USB: | micro USB 2.0 port |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0 |
| GPS: | - |
| TV тунер: | - |
| Батерия: | 17 Wh 4600 mAh 3.7 V 1-cell Li-ion battery pack |
| Цвят: | Бял |
| Размери, mm: | 128 (W) x 214 (D) x 9.75 (H) |
| Тегло, kg: | 0.370 kg |
| Други: | Accelerometer (G-sensor) |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.



