| Категория: | Геймърски столове |
| Производител: | |
| Модел: | CGR-ARX-GLB |
| Гаранция: | 24 месеца |
В наличностПоследни бройки
351.90 EUR
351.90 EUR
COUGAR HOTROD ROYAL Gaming chair
| Chair Type: | Gaming |
| Материал на рамката: | Steel |
| Материал на корпуса: | Leatherette |
| Filler: | High-Density Mold Shaping Foam |
| Регулиране на височината: | Газов асансьор клас 4 |
| Облегалка: | Angled |
| Максимален ъгъл на облегалката: | 150 ° |
| Подлакътник: | Да |
| Характеристики на подлакътниците: | 4D регулируем |
| Характеристики на стола: | Pillow for Head Pillow for Lumbar Наклон |
| Колела Количество: | 5 |
| Максимално подходящо тегло: | 136 кг |
| Външен цвят: | Черен |
| Backrest Width: | 450 мм |
| Backrest Height: | 900 мм |
| Seat Width: | 440 мм |
| Seat Height: | 100 мм |
| Seat Depth: | 490 мм |
| Ширина на стола: | 765 мм |
| Височина на стола: | 1400 мм |
| Дълбочина на стола: | 590 мм |
| Тегло на стола: | 31.1 кг |
| Гаранция: | 24 месесеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.



















