| Категория: | Геймърски столове |
| Производител: | |
| Модел: | CGR-STD-ASW |
| Гаранция: | 24 месеца |
В наличност
165.90 EUR
165.90 EUR
COUGAR CGR-STD-ASW - Геймърски стол Stryder White
| Производител: | Cougar Gaming |
| Модел: | CGR-STD-ASW |
| Тип стол: | Геймърски |
| Материал на корпуса: | Плат |
| Регулиране на височината: | Газов асансьор клас 4 |
| Минимална височина на седалката: | 470 мм |
| Максимална височина на седалката: | 570 мм |
| Облегалка: | Регулируема |
| Подлакътници: | Да |
| Функции и екстри: |
|
| Опора за глава: | Да |
| Лумбална опора: | Да |
| Брой колела: | 5 |
| Максимално допустимо тегло: | 120 кг |
| Цвят: | Бял |
| Ширина на облегалката: | 440 мм |
| Височина на облегалката: | 700 мм |
| Дължина на облегалката: | 515 мм |
| Ширина на седалката: | 570 мм |
| Височина на седалката: | 140 мм |
| Дълбочина на седалката: | 490 мм |
| Ширина на стола: | 770 мм |
| Височина на стола: | 1250 мм |
| Тегло на стола: | 15 кг |
| Подлежи на връщане (гаранционни условия): | Да |
| EAN: | 4710483777721 |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
















