ZTE Blade А310 LTE Dual SIM 5.0" IPS FWVGA (854 x 480) - Qualcomm Quad-Core 1.3GHz
| Партиден номер: | ZTEA310GR |
| Номер на модела: | ZTE Blade А310 |
| Уебстраница: | http://www.ztedevice.com/product/smart-phone/A310 |
| Модел: | ZTE Blade А310 |
| Размер на екрана: | 5.0" IPS FWVGA (854 x 480) |
| Версия на операционната система: | Android OS, v6.0 (Marshmallow) |
| Наименование на процесора: | Qualcomm Quad-Core 1.3GHz |
| Процесор: | Qualcomm |
| Тип на екрана: | IPS |
| 4G мрежи: | Да |
| Тип на SIM картата: | Dual Nano-SIM |
| Памет: | 1024 |
| Вградена памет: | 8 GB storage |
| Задна камера: | 8.0 MP |
| Предна камера: | 2.0 MP |
| GPS: | Да |
| WLAN: | Да |
| Bluetooth: | Да |
| USB: | Yes, microUSB |
| Батерия: | Li-Ion 2200 mAh |
| Цвят: | Сив |
| Гаранция: | 2 години |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
