Мобилен телефон Samsung SM-A325 GALAXY A32 128 GB, Octa-Core (2x2.0 GHz, 6x1.8 GHz), 4GB RAM, 6.4" 1080x2400 90 Hz Super AMOLED, 64.0 MP + 8.0 MP + 5.0 MP + 5.0 MP, 5000 mAh, 4G, Dual SIM, White SM-A325FZWGEUE
| Серия: | Galaxy A32 |
| Брой SIM карти: |
|
| Операционна система: |
|
| Процесор: |
|
| Мрежа: | GSM / HSPA / LTE |
| Дисплей, inch: | 6.4" (16.26 cm) |
| Резолюция: | 2400x1080 |
| Сензорен дисплей: |
|
| Памет, GB: | 4GB |
| Дисково пространство, GB: | 128GB |
| Слот за карти: | microSDXC (dedicated slot) |
| Максимална памет, GB: | up to 1 TB |
| Камера, MP, предна: |
|
| Камера, MP, задна: |
|
| Светкавица: |
|
| Bluetooth: | Bluetooth 5 |
| USB: |
|
| Безжична мрежа: |
|
| GPS / A-GPS: |
|
| MP3 плейър: |
|
| MP4 плейър: |
|
| FM радио: |
|
| Преглед на документи: | Да |
| Сензори: |
|
| Батерия, mAh: |
|
| Размери (Ш, Д, В), mm: | 158.9 x 73.6 x 8.4 mm |
| Цвят: | Бял |
| Тегло, g: | 184 g |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














