Samsung SM-A576 GALAXY A57 5G 8GB 256GB Awesome Lilac
Samsung SM-A576 GALAXY A57 5G 8GB 256GB Awesome Lilac е модерен 5G смартфон, създаден за бърза работа, впечатляващи снимки и надеждна защита в ежедневието. Комбинира стилен дизайн, мощен хардуер и дългосрочна софтуерна поддръжка.
Наслади се на ярка картина и плавно скролване с 6.7" FHD+ Super AMOLED+ дисплей със 120Hz, HDR10+ и висока яркост, подходящ за стрийминг, игри и социални мрежи. Благодарение на 5000 mAh батерия и 45W бързо зареждане, Samsung SM-A576 GALAXY A57 5G 8GB 256GB Awesome Lilac е готов за дълги дни в движение.
Снимай уверено с тройната задна камера с 50 MP и OIS за по-стабилни кадри, плюс ултраширокоъгълна и макро камера за повече творческа свобода. Функциите на Awesome Intelligence като Object Eraser, Best Face и Edit Suggestion улесняват редакцията, а IP68 защита добавя спокойствие при прах и вода. Получаваш и до 6 основни Android ъпгрейда и до 6 години актуализации по сигурността за по-дълъг живот на устройството.
| Производител: | Samsung |
| Серия: | Galaxy A57 |
| Модел: | SM-A576 |
| Моделен номер: | SM-A576BZVDEUE |
| Мрежа: | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| SIM: | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM (max 2 at a time) |
| Операционна система: |
|
| Чипсет: | Exynos 1680 (4 nm) |
| Процесор: | Octa-core (1x2.9 GHz Cortex-720 & 4x2.6 GHz Cortex-720 & 3x1.95 GHz Cortex-520) |
| Графичен процесор: | Xclipse 550 |
| Дисплей: | 6.7" (17.02 cm) |
| Резолюция: | 2340x1080 |
| Технология на дисплея: |
|
| RAM памет: | 8GB |
| Вътрешна памет: | 256GB |
| Предна камера: |
|
| Задна камера: |
|
| Функции на камерата: |
|
| Bluetooth: |
|
| Wi‑Fi: |
|
| USB: |
|
| Навигация: |
|
| Сензори: |
|
| Батерия: |
|
| Размери (Ш x Д x В): | 161.5 x 76.8 x 6.9 mm |
| Тегло: | 179 g |
| Цвят: | Lavender (Awesome Lilac) |
| Защита: | IP68 dust tight and water resistant |
| EAN: | 8806099025892 |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.


















