Samsung SM-G950F GALAXY S8 64GB, Coral Blue
| Партиден номер: | SM-G950FZBABGL |
| Номер на модела: | Samsung SM-G950F GALAXY S8 64GB |
| Модел: | Galaxy S8 |
| Размер на екрана: | 5.8 '', 1440 x 2960 pixels |
| Версия на операционната система: | Android OS, v7.0 (Nougat) |
| Наименование на процесора: | Quad-core 2.3 GHz + quad-core 1.7 GHz |
| Процесор: | Exynos |
| Тип на екрана: | Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors |
| 2G мрежи: |
|
| 3G мрежи: |
|
| 4G мрежи: |
|
| Тип на SIM картата: | Nano-SIM |
| Тегло: | 155 g |
| Защита на екрана: | Corning Gorilla Glass 5 |
| Аудио: |
|
| Памет: | 4096 |
| Вградена памет: | 64 GB storage |
| Слот за допълнителна памет: | microSD, up to 256 GB |
| Задна камера: | 12 MP |
| Предна камера: | 8 MP |
| Чипсет: | Exynos 8890 Octa |
| Видео адаптер: | Mali-T880 MP12 |
| Радио: | Не |
| GPS: | Да |
| GPRS: | Да |
| EDGE: | Да |
| WLAN: | Да |
| Bluetooth: | Да |
| NFC: | Да |
| Инфрачервен порт (infrared): | Не |
| USB: | Yes, USB Type-C |
| Батерия: | Li-Ion 3600 mAh |
| Цвят: | Coral Blue |
| Устойчив на прах и вода: | IP68 up to 1m 30cm / 30 min |
| Гаранция: | 2 години |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.










