Samsung SM-A217F GALAXY A21s 32GB Dual SIM, Blue
| продукт: | |
| Име на продукта: | Смартфон Samsung SM-A217F GALAXY A21s 32GB Dual SIM, Blue |
| Описание: | Samsung Galaxy A21s - Smartphone - dual-SIM - 4G LTE - 32 GB - microSD slot - 6.5" - 1600 x 720 pixels - PLS TFT - RAM 3 GB (13 MP front camera) - 4x rear cameras - Android - blue |
| EAN: | 8806090483899 |
| Гаранция на производител: | 24 Months Warranty |
| General | |
| Product Type: | Smartphone |
| Manufacturer Model Number: | SM-A217F/DSN |
| Form Factor: | Touch |
| Width: | 75.3 mm |
| Depth: | 8.9 mm |
| Height: | 163.7 mm |
| Weight: | 192 g |
| Body Colour: | Blue |
| SAR Value: | 1.544 W/kg (body), 0.422 W/kg (head) |
| Cellular | |
| Technology: | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Mobile Broadband Generation: | 4G |
| Service Provider: | Not specified |
| Navigation: | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| SIM Card Type: | Nano SIM |
| SIM Card Qty: | Dual-SIM |
| Input Device: | Multi-touch |
| Messaging & Internet | |
| Messaging Services: | SMS, MMS |
| Communications | |
| Data Transmission: | GPRS, EDGE, HSDPA, HSUPA, HSPA+, FDD-LTE, TDD-LTE |
| 2G Band: | 850 GSM, 900 GSM, 1800 GSM, 1900 GSM |
| 3G UMTS Band: | Band 1, Band 2, Band 5, Band 8 |
| 3G UMTS Frequency: | 2100, 1900, 850, 900 |
| 4G LTE Band: | Band 1, Band 2, Band 3, Band 5, Band 7, Band 8, Band 20, Band 28, Band 38, Band 40, Band 41 |
| 4G LTE Frequency: | FDD 2100, FDD 1900 PCS, FDD 1800+, FDD 850, FDD 2600, FDD 900, FDD 800 DD, FDD 700 APT, TDD 2600, TDD 2300, TDD 2500 |
| Wireless Interface: | NFC, IEEE 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 LE |
| Phone Features | |
| Phone Functions: | Speakerphone, voice control, call timer, conference call, flight mode, voice dialing, vibrating alert |
| Sensors: | Accelerometer, proximity sensor, gyro sensor, geomagnetic sensor |
| Security Devices: | Face recognition, fingerprint reader |
| Additional Features: | Samsung KNOX, Virtual Light Sensing |
| Media Player | |
| Supported Digital Audio Standards: | WAV, WMA, AAC, AMR, MP3, FLAC, XMF, OGG, MIDI, M4A, MXMF, OGA, 3GA, AWB, IMY, RTTTL, RTX, OTA, MID |
| Supported Digital Video Standards: | MKV, FLV, AVI, WMV, ASF, 3GP, M4V, WebM, 3G2, MP4 |
| Processor | |
| Clock Speed: | 2 GHz |
| Processor Core Qty: | 8-core |
| Memory | |
| RAM: | 3 GB |
| Internal Memory Capacity: | 32 GB |
| User Memory: | 19.5 GB |
| Supported Flash Memory Cards: | microSDHC, microSDXC - up to 512 GB |
| Front Camera | |
| Sensor Resolution: | 13 Megapixel |
| Lens Aperture: | F/2.2 |
| Focus Adjustment: | Focus free |
| Rear Camera | |
| Sensor Resolution: | 48 Megapixel |
| Lens Type: | Wide-angle lens |
| Lens Aperture: | F/2.0 |
| Focus Adjustment: | Automatic |
| Digital Zoom: | 8 |
| Camera Modes: | Live Focus mode |
| Light Source: | LED flash |
| Video Resolutions: | 1920 x 1080 (1080p) at 30 fps |
| Second Rear Camera | |
| Sensor Resolution: | 8 Megapixel |
| Lens Type: | Ultra wide-angle lens |
| Lens Aperture: | F/2.2 |
| Field of View (FoV): | 123 degree(s) |
| Third Rear Camera | |
| Sensor Resolution: | 2 Megapixel |
| Lens Aperture: | F/2.4 |
| Functions: | Macro camera |
| Features: | 4cm macro photography |
| Fourth Rear Camera | |
| Sensor Resolution: | 2 Megapixel |
| Lens Aperture: | F/2.4 |
| Functions: | Depth camera |
| Display | |
| Type: | LCD display |
| Technology: | PLS TFT |
| Diagonal Size: | 6.5" |
| Display Resolution: | 1600 x 720 pixels |
| Display Format: | HD+ |
| Colour Depth: | 16.7 million colours |
| Features: | Infinity O display |
| Connections | |
| Connector Type: | USB Type-C - 24 pin USB-C Headset jack - mini-phone 3.5mm |
| Battery | |
| Capacity: | 5000 mAh |
| Talk Time: | 3240 minutes |
| Run Time Details: | Active online usage (4G): up to 23 hrs Active online usage (Wi-Fi): up to 23 hrs Playback (video): up to 21 hrs Playback (audio): up to 109 hrs Talk (4G): up to 3240 min |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories: | Power adapter |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support: | Limited warranty - 2 years |
Техническите данни ни се предоставят от трети страни за информационни цели. Ние не поемаме отговорност за грешки в тези данни.
Гаранция : 2 години
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.













