02 978 77 23

Поща: store@bestpc.bg

Лаптопи, Компютри, Таблети и Компоненти
най-ниски цени, безкомпромисно обслужване!
Разположение на магазина

МАГАЗИН

София

shopping-cart  КОШНИЦА

Кошницата е празна!

SFP Модул SFP оптичен модул по две влакна 20 км 1.25G ICBна ниска цена с бърза доставка
ограничено количество

SFP Модул: SFP оптичен модул по две влакна 20 км 1.25G ICB

Продукт № 176490
КРАТКО ОПИСАНИЕ #176490
Производител:
OEM
Модел:
ICB-S31121-3CL20
Тип (form-factor):SFP 
Скорост на предаване:1G 
Максимално разстояние:20 KM 
Брой влакна:Duplex (по две влакна) 
Тип кабел:Оптика SM(Single Mode) 
Честота на излъчване:1310 nm 
Наличност:ДА (последни бройки)
На склад в: София

23.78  лв с ДДС
product-basketВ кошницатa:
0
 бр. 

SFP оптичен модул по две влакна 20 км 1.25G ICB


SFP по две влакна, гигабит, LC конектор, 20 километра

 

Вид оптичен конектор LC
Приложение: Commercial
Дължина на вълната nm 1310
SFP Package SFP
Data Rate Up to 1.25G
SFP Component FP/PIN
SFP Output power -9~-3
Rec. Sens  -25
SFP Distance  20 km
 SFP Multi-rate  ДА




* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.

* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.