Компютри, лаптопи, таблети и компоненти от Новатех BestPC.BG

02 978 77 23

Поща: store@bestpc.bg

Лаптопи, Компютри, Таблети и Компоненти
най-ниски цени, безкомпромисно обслужване!
ТЪРСИ
Разположение на магазина

карта към

МАГАЗИНА

shopping-cart  КОШНИЦА

Кошницата е празна!

megaf
КРАТКО ОПИСАНИЕ #178058

Оптична пач корда: Оптична пач корда FC-UPC-LC-UPC сингъл мод, симплекс : Дължина - 5 метра

Производител:
MegaF
Модел:
AT-FCLC09SYE5
Дължина:5.00 м
Накрайници:FC-LC 
Единична/Двойна:Единична (Simplex) 
Вид на оптичния сигнал:Сингъл мод 9/125 
Наличност:ДА
На склад в: София

11.76  лв с ДДС
product-basketВ кошницатa:
0
 бр. 

Оптична пач корда FC-UPC-LC-UPC сингъл мод, симплекс : Дължина - 5 метра




* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.

* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.