Разположение на магазина МАГАЗИН
shopping-cart КОШНИЦА

Кошницата е празна!

Оптична пач корда Оптични пач корди SC-APC-SC-APC сингъл мод, симплекс, 2 мм кабел, 3м.на ниска цена с бърза доставка
изчерпан

Оптична пач корда Оптични пач корди SC-APC-SC-APC сингъл мод, симплекс, 2 мм кабел, 3м.

Продукт № 306712
Категория: Оптични пач корди
Производител:
Модел:
CNFJ-SCASCAOS2SYE2mm-3
Единична/Двойна:Единична (Simplex) 
Вид на оптичния сигнал:Сингъл мод 9/125 
Накрайници:SC/APC-SC/APC 
Дължина:3 м
Наличност:ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
5.40 ЛВ

Оптични пач корди SC-APC-SC-APC сингъл мод, симплекс, 2 мм кабел, 3м.


  • Конектор тип А: SC/APC
  • Конектор тип B: SC/APC
  • Вид на оптичното влакно: Сингъл мод OS2
  • Вид на оптичната пач корда: Симплекс LSZH
  • Диаметър на кабела: 2 мм

*Конектори с APC полиране

*Дължината на кабела може да бъде поръчана от клиента




* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.

* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.