02 978 77 23

Поща: store@bestpc.bg

Лаптопи, Компютри, Таблети и Компоненти
най-ниски цени, безкомпромисно обслужване!
Разположение на магазина

МАГАЗИН

София

shopping-cart  КОШНИЦА

Кошницата е празна!

Оптична пач корда Оптична пач корда SC-SC Мулти мод 50-125 ОМ3 дуплекс, 20м.на ниска цена с бърза доставка

Оптична пач корда: Оптична пач корда SC-SC Мулти мод 50-125 ОМ3 дуплекс, 20м.

Продукт № 306664
КРАТКО ОПИСАНИЕ #306664
Производител:
Conneu
Модел:
CNFJ-SCSCOM3DAQ3mm-20
Единична/Двойна:Двойнна (Duplex) 
Вид на оптичния сигнал:Мулти мод 50/125 ОМ3 
Накрайници:SC-SC 
Дължина:20 м
Наличност:ДА
На склад в: София

45.38  лв с ДДС
product-basketВ кошницатa:
0
 бр. 

Оптична пач корда SC-SC Мулти мод 50-125 ОМ3 дуплекс, 20м.


  • Конектор тип А: SC
  • Конектор тип B: SC
  • Вид на оптичното влакно: Мулти мод OM3
  • Вид на оптичната пач корда: Дуплекс LSZH
  • Диаметър на кабела: 3 мм

*Дължината на кабела може да бъде поръчана от клиента




* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.

* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.