| Категория: | Монитори |
| Производител: | |
| Модел: | 90LM08E0-B01K70 |
| Размер в инчове: | 27 инча |
| Цвят: | Черно и сиво |
| Display Port вход: | ДА |
| DVI вход: | НЕ |
| HDMI вход: | ДА |
| D-SUB / VGA вход: | НЕ |
| Честота на опресняване: | 60 Hz |
| Време за реакция: | 350 ms |
| Яркост: | 5 cd/m2 |
| Вид панел: | IPS |
| Формат на картината: | 16:9 |
| Разделителна способност: | 3840 x 2160 UHD 4K |
| Гаранция: | 36 месеца |
499.00 EUR
ASUS Professional ProArt PA279CRV - 27-inch IPS 4K UHD(3840x2160), Calman Verified, USB-C PD 96W, DisplayPort, HDMI
ASUS Professional ProArt PA279CRV е 27-инчов професионален 4K UHD монитор, създаден за фотографи, видео монтаж и графичен дизайн, където точността на цветовете е критична. Моделът е Calman Verified и предлага богата свързаност за модерни работни станции.
С IPS панел и резолюция 3840 x 2160 получавате изключителна детайлност и широки ъгли на видимост 178°/178°, подходящи за прецизна работа по кадри и цветови корекции. Фабричната калибрация с Color Accuracy ΔE < 2 и широкото цветово покритие (вкл. 100% sRGB, 99% Adobe RGB) правят ASUS Professional ProArt PA279CRV надежден избор за цветово-критични проекти и консистентни резултати между устройства.
За удобство в ежедневния workflow мониторът разполага с USB-C (DisplayPort Alt Mode) и Power Delivery 96W за еднокабелно свързване и зареждане на лаптоп, плюс DisplayPort и HDMI за допълнителни източници. Ергономичната стойка с регулиране по височина, накланяне, завъртане и pivot подпомага комфорта при продължителна работа, а функции като HDR10, PIP/PBP и Low Blue Light допълват професионалния набор за студио и офис.
| Производител: | ASUS |
| Модел: | PA279CRV |
| Продуктов код: | 90LM08E0-B01K70 |
| Приложение: | Професионален |
| Размер на дисплея: | 27 inch |
| Тип панел: | IPS |
| Технология: | LED/IPS |
| Резолюция: | 3840 x 2160 |
| Формат на картината: |
|
| Размер на пиксела: | 0.155 мм |
| Ъгъл на видимост: | 178°/178° |
| Време за реакция: | 5ms (GTG) |
| Честота на опресняване: | 60 Hz |
| Яркост: | 350 cd/m² |
| Статичен контраст: | 3000:1 |
| Динамичен контраст: | 100 000 000:1 |
| Цветове и цветово покритие: |
|
| Калибрация и точност на цветовете: | Color Accuracy: △E < 2 |
| HDR: | HDR10 |
| Видео входове: |
|
| USB портове: |
|
| USB-C захранване (Power Delivery): | 96W |
| Вградени говорители: | 2 x 2W |
| Ергономия (Pivot): | +90° ~ -90° |
| Ергономия (Накланяне): | +23° ~ -5° |
| Ергономия (Завъртане): | +30° ~ -30° |
| Регулиране по височина: | до 130 mm |
| VESA монтаж: | 100 x 100 mm |
| Размери: | 613.3 x 536.7 x 197.2 mm |
| Консумирана мощност: | 26 W |
| Енергиен клас: | Class G |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 5.780 kg |
| EAN: | 4711081951506 |
| Гаранция: | 36 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.




















