| Категория: | Монитори |
| Производител: | |
| Модел: | Q32E4U |
| Размер в инчове: | 31.5 инча |
| Цвят: | Черен |
| Display Port вход: | ДА |
| DVI вход: | НЕ |
| HDMI вход: | ДА |
| D-SUB / VGA вход: | НЕ |
| Честота на опресняване: | 100 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 350 cd/m2 |
| Вид панел: | IPS |
| Формат на картината: | 16:9 |
| Разделителна способност: | 2560 x 1440 QHD |
| Гаранция: | 36 месеца |
255.90 EUR
AOC Q32E4U
AOC Q32E4U е 31.5-инчов IPS монитор с QHD (2560x1440) резолюция и 100Hz опресняване за по-плавна картина при работа и забавление. Матовото Anti-Glare покритие и високата яркост подпомагат комфортното гледане в различни условия на осветеност.
Със своята комбинация от IPS панел и Adaptive-Sync, моделът е подходящ за ежедневен гейминг и мултимедия, като намалява накъсването на картината и подобрява визуалната гладкост. 4ms GtG време за реакция и 100Hz честота допринасят за по-отзивчиво усещане при динамично съдържание.
AOC Q32E4U предлага удобна свързаност с 2x HDMI и DisplayPort, както и вграден USB хъб за по-лесно включване на периферия. Ергономичната стойка с наклон, регулиране на височина, Pivot и Swivel улеснява настройката за продуктивност, а вградените 2x 3W говорители са практично решение за базов звук без външни колони.
Спецификации
| Производител: | AOC |
| Модел: | Q32E4U |
| Диагонал на екрана: | 31.5" (80.01 cm) |
| Тип панел: | IPS |
| Подсветка: | WLED |
| Формат: | 16:9 |
| Тип екран: | Плосък (Flat) |
| Покритие на дисплея: | Матов (Anti-Glare) |
| Резолюция: | 2560x1440 |
| Честота на опресняване: | 100Hz |
| Време за реакция: | 4ms GtG |
| Яркост: | 350 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 3 500:1 |
| Динамичен контраст: | Mega Infinity DCR |
| Синхронизация: | Adaptive-Sync |
| Вградени говорители: | 3W x2 |
| HDMI: | 2 x HDMI |
| DisplayPort: | DisplayPort |
| USB хъб: |
|
| Наклон (Tilt): | -5° ~ 30° |
| Регулиране по височина: | 180 mm |
| Завъртане (Swivel): | -178° / 178° |
| Pivot (вертикално завъртане): | -90° ~ 90° |
| VESA монтаж: | 100 x 100 mm |
| Енергиен клас: | C |
| Консумация: | 17 kWh/1000h |
| Размери с поставка (Ш x Д x В): | 71.4 x 27.0 x 62.8 cm |
| Цвят: | Черен |
| EAN: | 4038986112956 |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.


























