| Категория: | Монитори |
| Производител: | |
| Модел: | Q3279VWFD8 |
| Размер в инчове: | 31.5 инча |
| Цвят: | Черен |
| Display Port вход: | ДА |
| DVI вход: | ДА |
| HDMI вход: | ДА |
| D-SUB / VGA вход: | ДА |
| Честота на опресняване: | 75 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 250 cd/m2 |
| Вид панел: | IPS |
| Формат на картината: | 16:9 |
| Разделителна способност: | 2560 x 1440 QHD |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Гаранционни условия: | 60 месеца или 30 000 часа, което събитие настъпи първо |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
239.83 EUR
239.83 EUR
Монитор AOC Q3279VWFD8 31.5' LCD LED, IPS panel, 2560х1440, Free-Sync, 3000:1, 250cd/m2, 5ms, VGA, DVI, HDMI, Displayport, Gaming, Гейминг
| Резолюция: | 2560x1440 |
| Формат: | 16:9 |
| Панел: | IPS |
| Подсветка: | LED |
| Цветове на дисплея: | 1.07 B |
| VGA: | 1 x VGA |
| HDMI: | 1 x HDMI |
| DVI: | 1 x DVI-D |
| DisplayPort: | 1 x Display Port |
| Външно захранване: | да |
| Цвят на корпуса: | Черен/Сребърен |
| Гейм технология: | FreeSync (AMD) |
| Размер: | 31.5 |
| Стъпка: | 0.273 x 0.273 |
| Яркост: | 250 |
| Статичен контраст: | 3000 |
| Динамичен контраст: | 20000000 |
| Ъгли на виждане: | 178º / 178º |
| Време за реакция: | 4 |
| Честота на опресняване: | 75 |
| sRGB покритие: | 98% |
| Изходи: | 1 x 3.5 mm audio jack |
| Стойка: | Наклон -5°/21.5° |
| Функции: | Flicker Free, AMD FreeSync |
| Включени аксесоари: | HDMI cable (1.5m m), Displayport Cable (1.5m m), Power Cable C5 (1,2 m) |
| Енергопотребление: | 45 |
| Сертификати: | TUV-GS , TUV-Bauart 1, CE 1, TCO 6, energystar , EPEAT Silver, FCC 1, EAC 1, ISO 9241-307 class I , Rohs compliant 1, Reach compliant |
Тегло на продукта: 10.000 кг.
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.













