| Категория: | Монитори |
| Производител: | |
| Модел: | Q27B3MA |
| Размер в инчове: | 27 инча |
| Цвят: | Черен |
| Display Port вход: | ДА |
| DVI вход: | НЕ |
| HDMI вход: | ДА |
| D-SUB / VGA вход: | ДА |
| Честота на опресняване: | 75 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 250 cd/m2 |
| Вид панел: | VA |
| Формат на картината: | 16:9 |
| Разделителна способност: | 2560 x 1440 QHD |
| Гаранция: | 36 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
180.04 EUR
180.04 EUR
Монитор AOC Q27B3MA, 27 inch, WLED VA Panel, 2560x1440, 16:9, 4ms, 250 cd/m2, 4000:1, 20M:1, Anti Glare, 3H, 3-sided frameless, Flicker-free, Low blue light, Adaptive Sync, 2x HDMI, DisplayPort, Audio Out, Speakers, Tilt, VESA 100, Kensington Lock, Black
| Резолюция: | 2560x1440 |
| Формат: | 16:9 |
| Панел: | VA |
| Подсветка: | LED |
| Покритие на екрана: | Матов (Anti-Glare) |
| Цветове на дисплея: | 16.7 M |
| Колонки: | 2 x 2W |
| HDMI: | 2 x HDMI |
| DisplayPort: | 1 x Display Port |
| VESA: | 100x100 |
| Външно захранване: | да |
| Цвят на корпуса: | Черен |
| Тънка рамка: | да |
| Размер: | 27 |
| Стъпка: | 0.2331 |
| Яркост: | 250 |
| Статичен контраст: | 4000 |
| Динамичен контраст: | 20000000 |
| Ъгли на виждане: | 178 º/178 º |
| Време за реакция: | 4 |
| Честота на опресняване: | 75 |
| sRGB покритие: | 118% |
| NTSC: | 84% |
| Изходи: | Headphone out (3,5mm) |
| Стойка: | Наклон -5°/23° |
| Функции: | 3-sided frameless; Adaptive Sync; Flicker-free; Low blue light; 3H; Kensington Lock |
| Включени аксесоари: | HDMI cable 1,5m; Power Cable C5 1,5m |
| Енергопотребление: | 25 |
| Сертификати: | TUV-GS; CE; EAC; ISO 9241-307 class I |
Тегло на продукта: 3.900 кг.
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














