| Категория: | Монитори |
| Производител: | |
| Модел: | E2476VWM6 |
| Размер в инчове: | 23.6 инча |
| Цвят: | Черен |
| Display Port вход: | НЕ |
| DVI вход: | НЕ |
| HDMI вход: | ДА |
| D-SUB / VGA вход: | ДА |
| Честота на опресняване: | 0.001 Hz |
| Време за реакция: | 1 ms |
| Яркост: | 250 cd/m2 |
| Вид панел: | TN |
| Формат на картината: | 16:9 |
| Разделителна способност: | 1920 x 1080 FullHD |
| Гаранция: | 36 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
132.01 EUR
132.01 EUR
AOC E2476VWM6
| Партиден номер: | E2476VWM6 |
| Номер на модела: | Монитор AOC 23.6" 1920x1080 16:9 50M:1, 1m, Anti-Blue Light, D-Sub ,HDMI ,MHL |
| Уебстраница: | http://aoc-europe.com/en/products/e2476vwm6#product-detail-technical |
| Размер на екрана: | 23.6" |
| Резолюция: | 1920 х 1080 Pixels |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| Тип на панела: | LED |
| Време за реакция: | 1 ms |
| Формат на картината: | 16:9 |
| Контраст: | 1000:1 |
| Ъгъл на виждане - хор./верт.: | 170°/160° |
| HDMI: | Да |
| Цвят: | Черен |
| Вградени колонки: | Да |
| VESA: | Да |
| Гаранция: | 3 години |
| Гаранция: | 3 години |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














