| Категория: | Монитори |
| Производител: | |
| Модел: | E2270SWN |
| Размер в инчове: | 21.5 инча |
| Цвят: | Черен |
| Display Port вход: | НЕ |
| DVI вход: | НЕ |
| HDMI вход: | НЕ |
| D-SUB / VGA вход: | ДА |
| Честота на опресняване: | 60 Hz |
| Време за реакция: | 5 ms |
| Яркост: | 200 cd/m2 |
| Вид панел: | TN |
| Формат на картината: | 16:9 |
| Разделителна способност: | 1920 x 1080 FullHD |
| Гаранция: | 36 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
80.22 EUR
80.22 EUR
Монитор AOC E2270SWN, 21.5" Wide TN LED, 5ms, 20M:1 DCR, 200 cd/m2, 1920x1080 FullHD, Black E2270SWN
| Размер на екрана, inch: | 21.5" (54.61 см) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Широкоекранен: | 16:9 |
| Технология: | LED |
| Тип на матрицата: | TN |
| Тип на дисплея: | Матов (Anti-Glare) |
| Резолюция: | 1920x1080 - FullHD |
| Разстояние м/у точките: | 0.248 mm |
| Време за реакция: | 5ms |
| Честота на опресняване: | 60Hz |
| Яркост: | 200cd/m2 |
| Статичен контраст: | 700:1 |
| Динамичен контраст: | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 90° / 65° |
| Честота H/ V: | 30 - 83 kHz/50 - 76 Hz |
| Тип синхронизация: | Standard |
| VGA: | D-Sub |
| Наклон: | -5° ~ 15° |
| Стандарти: |
|
| Размери с поставка (Ш х Д х В): | 50.3 x 31.1 x 48.0 см |
| Цвят: | Черен |
| VESA размер: | 100 x 100 мм |
| Гаранция: | 36 Месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.















