| Категория: | Монитори |
| Производител: | |
| Модел: | 16T3EA |
| Размер в инчове: | 15.6 инча |
| Цвят: | Черен |
| Display Port вход: | НЕ |
| DVI вход: | НЕ |
| HDMI вход: | НЕ |
| D-SUB / VGA вход: | НЕ |
| Честота на опресняване: | 75 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 250 cd/m2 |
| Вид панел: | IPS |
| Формат на картината: | 16:9 |
| Разделителна способност: | 1920 x 1080 FullHD |
| Гаранция: | 36 месеца |
89.90 EUR
AOC 16T3EA 15.6inch IPS 1920x1080 4ms 16.9 USB Black-Grey
AOC 16T3EA 15.6inch IPS 1920x1080 4ms 16.9 USB Black-Grey е компактен и лек преносим монитор, създаден за работа и забавление навсякъде. Насладете се на Full HD картина и широки ъгли на видимост с IPS панел.
С диагонал 15.6 инча и резолюция 1920 x 1080, моделът е отличен избор за втори екран към лаптоп при пътуване, в офиса или у дома. USB-C свързаността с DisplayPort Alt Mode улеснява бързото включване, а честотата до 75 Hz и време за реакция 4 ms осигуряват плавно визуално изживяване при ежедневна употреба.
AOC 16T3EA разполага с flicker-free панел за по-комфортна работа и сгъваема стойка за удобна настройка на позицията. Тънкият профил и включеният калъф го правят практичен избор за мобилни професионалисти, студенти и всеки, който търси надежден външен монитор с качествена картина.
| Производител: | AOC |
| Модел: | 16T3EA |
| Тип дисплей: | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Енергиен клас: | Class E |
| Диагонал: | 16" |
| Видим размер: | 15.6" |
| Тип панел: | IPS |
| Формат на картината: | 16:9 |
| Резолюция: | 1920 x 1080 (Full HD) при 60 Hz |
| Честота на опресняване: | 48 - 75 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms (grey-to-grey) |
| Яркост: | 250 cd/m2 |
| Контраст: | 700:1 / 50000000:1 (dynamic) |
| Цветова поддръжка: | 262,000 colours |
| Хоризонтален ъгъл на видимост: | 170 |
| Вертикален ъгъл на видимост: | 170 |
| Пикселна стъпка: | 0.1793 mm |
| Покритие на екрана: | 3H Hard Coating |
| Подсветка: | WLED |
| Функции: |
|
| Цвят: | Черен (textured black) |
| Интерфейси: |
|
| HDMI вход: | НЕ |
| DisplayPort вход: | НЕ |
| DVI вход: | НЕ |
| D-SUB / VGA вход: | НЕ |
| Регулиране на позицията: | Pivot (rotation), tilt |
| Ъгъл на наклон: | +5/+25 |
| VESA монтаж: | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.34 cm x 0.99 cm x 22.98 cm |
| Тегло: | 990 g |
| В комплекта: |
|
| Включени кабели: | USB-C кабел - 1.8 m |
| Стандарти: |
|
| Входно напрежение: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Консумация (типична): | 16 Watt |
| Гаранция: | 3 години |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.





















