| Категория: | Монитори |
| Производител: | |
| Модел: | AW3418DW-14 |
| Размер в инчове: | 34 инча |
| Цвят: | Черен |
| Display Port вход: | ДА |
| DVI вход: | НЕ |
| HDMI вход: | ДА |
| D-SUB / VGA вход: | НЕ |
| Честота на опресняване: | 120 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 300 cd/m2 |
| Вид панел: | IPS |
| Формат на картината: | 21:9 |
| Разделителна способност: | 3440 x 1440 |
| Гаранция: | 36 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
1129.44 EUR
1129.44 EUR
Dell Alienware AW3418DW
| Тип на екрана: | LCD |
| Технология на дисплея: | Активна TFT матрица |
| Дължина на диагонала на екрана: | 34" |
| Големина на използваната част от екрана: | 34" |
| Вид матрица: | IPS |
| Тип на резбата: | Dot Pitch |
| Големина на точката: | 0.2316 mm |
| Поддържани цветове: | 16.77M |
| Максимална резолюция: | 3440x1440 |
| Максимална скорост на видео-опресняване: | 120 Hz |
| Максимална честота на хоризонтално сканиране: | 151 kHz |
| Минимална честота на хоризонтално сканиране: | 73 kHz |
| Максимална вертикална честота на сканиране: | 100 Hz |
| Минимална вертикална честота на сканиране: | 30 Hz |
| Яркост: | 300 cd/m^2 |
| Контраст: | 1 000 : 1 |
| Макс. хоризонтален ъгъл: | 178 ° |
| Макс. вертикален ъгъл: | 178 ° |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Обработка на екрана: |
|
| Изображение - съотношение на размерите: | 21:9 |
| Ergonomic Features: |
|
| Характеристики на дисплея: |
|
| USB 3.0: | 5 (USB 3.0 (type A)) |
| DisplayPort: | 1 |
| HDMI: | 1 (HDMI (Type A)) |
| Headphones: | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Audio Line-Out: | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Тип захранване: | Захранващ адаптер |
| Максимална входна честота: | 60 Hz |
| Максимално входно напрежение: | 240 V |
| Минимална входна честота: | 50 Hz |
| Минимално входно напрежение: | 100 V |
| Вградени устройства: | USB Hub |
| Включени кабели: |
|
| Включени аксесоари: |
|
| Видове монтаж: | Десктоп |
| Външен цвят: | Черен |
| Макс. работна околна температура: | 40 В°C |
| Мин. работна околна температура: | 0 В°C |
| Макс. околна температура в изключен режим: | 60 В°C |
| Мин. неработна околна температура: | -20 В°C |
| Макс. влажност на околния въздух: | 80 % |
| Мин. работна влажност на въздуха: | 10 % |
| Макс. влажност на въздуха в изключен режим: | 90 % |
| Мин. влажност в неработен режим: | 5 % |
| Дълбочина: | 121.37 mm |
| Височина: | 368.68 mm |
| Ширина: | 813.45 mm |
| Номинално тегло: | 7.27 kg |
| Гаранционни продукти подлежащи на връщане: | Да |
| Гаранционни условия (месец): | 36 месеца |
| Критерии за валидност на гаранцията: | Сериен номер |
| Гаранция Срок бележки: | Next Business Day |
| Тегло на пакет - Бруто (кг): | 3 kg |
| Тегло на пакет - Нето (кг): | 0 kg |
| Брой в пакет: | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг): | 3 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton: | 0 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic: | 0 kg |
| Пакети в кашон: | 1 |
| Тип пакет: | Box |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.







