| Категория: | Метални шкафове |
| Производител: | |
| Гаранция: | 24 месеца |
236.90 EUR
Метален шкаф Carmen CR-1604-4 JZ - сив / зелен
Метален шкаф Carmen CR-1604-4 JZ - сив / зелен е практично решение за организирано и сигурно съхранение на дрехи и лични вещи в офис, съблекалня, работилница или обществено помещение. Конструкцията от праховобоядисан метал осигурява надеждност и лесна поддръжка.
Моделът разполага с 4 отделни шкафчета с плътни врати и заключване, което го прави подходящ за споделени пространства и места с повишени изисквания за сигурност. Грапаво-шагрен покритие допринася за по-добра устойчивост при ежедневна употреба.
За удобство при подреждане, Метален шкаф Carmen CR-1604-4 JZ - сив / зелен е оборудван с по един рафт и лост за закачалки във всяко отделение, както и вентилационен отвор за по-добра циркулация на въздуха. Отличен избор, когато търсите метален гардероб, шкаф за съблекалня или шкаф с ключалка за организирано съхранение.
| Продукт: | Метален шкаф Carmen CR-1604-4 JZ - сив / зелен |
| Производител: | Carmen |
| Тип шкаф: | Гардероб |
| Материал: | Праховобоядисан метал |
| Плътни врати: | да |
| Покритие: | Грапаво-шагрен |
| Заключване: | да |
| Брой шкафове: | 4 бр. |
| Брой рафтове: | 4 бр. |
| Лост за закачалки: | 4 бр. |
| Вентилационен отвор: | да |
| Височина: | 150 см |
| Ширина: | 159 см |
| Дълбочина: | 40 см |
| EAN: | 6900856160481 |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.












