| Категория: | Мека мебел |
| Производител: | |
| Гаранция: | 24 месеца |
599.00 EUR
Кресло VIGO - светлочервен HLR
Креслото VIGO в светлочервен цвят HLR е стилен и удобен фотьойл, подходящ за всекидневна, офис или кът за релакс. Изработено от здрава комбинация на дърво и метал, то осигурява стабилна конструкция, а дамасковата тапицерия добавя елегантен и уютен вид.
Пълнежът от силиконова вата и покет пружини гарантира мекота и комфорт при сядане, а въртящата функция увеличава практичността и мобилността на креслото. В комплекта са включени две възглавници, които допълнително осигуряват удобство, като общите размери от 105 см на 105 см при височина 75 см го правят подходящо за разнообразни интериорни решения.
| Общи | |
| Вид гарнитура: | Фотьойл |
| Материал: | Дамаска |
| Материал конструкция: | Дърво / Метал |
| Материал пълнеж: | Силиконова вата, Покет пружини |
| Екстри | |
| Въртяща функция: | да |
| Възглавници: | 2 бр. |
| Размери | |
| Дължина: | 105 см |
| Ширина: | 105 см |
| Височина: | 75 см |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
















