| Категория: | Мека мебел |
| Производител: | |
| Гаранция: | 24 месеца |
569.00 EUR
Фотьойл с електрически релакс механизъм SELENA LUX - крем 101
Фотьойл с електрически релакс механизъм SELENA LUX - крем 101 е стилно и удобно решение за модерния дом, създадено за истинска почивка след дълъг ден.
С вграден електрически релакс механизъм и комфортна седалка, този релакс фотьойл ви помага лесно да намерите най-удобната позиция за отдих, четене или гледане на телевизия. Меката дамаска в елегантен кремав нюанс се вписва естествено в различни интериори и придава уют на пространството.
Конструкцията от дърво и метал е проектирана за стабилност, а пълнежът със покет пружини и силиконова вата осигурява балансирана опора и приятно усещане при сядане. Фотьойл с електрически релакс механизъм SELENA LUX - крем 101 е практичен избор за дневна, кът за почивка или зона за релакс, когато търсите комфортен фотьойл с надеждна изработка.
| Продукт: | Фотьойл |
| Производител: | Carmen |
| Материал: | Дамаска |
| Материал конструкция: |
|
| Материал пълнеж: |
|
| Серия холови гарнитури: | Star |
| Брой релакс механизми: | 1 бр. |
| Електрически механизъм: | да |
| Дължина: | 100 см |
| Ширина: | 100 см |
| Височина: | 103 см |
| EAN: | 6900855361377 |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.

















