| Категория: | Медия конвертори |
| Производител: | |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
21.93 EUR
21.93 EUR
10-100 Mbps WDM медиен конвертор TP-Link TL-FC111B-20
| Производителност: | Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x) |
| Производител: | TP-LINK |
| Свързване: | Fiber Type 9/125 μm |
| Производителност: | Extends fiber distance up to 20km |
| Дължина на вълната: | TX: 1550nm |
| Свързване: | EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) |
| Дължина на вълната: | RX: 1310nm |
| Сертификати: |
|
| Свързване: | Single-mode Fiber |
| Захранване: | Външен захранващ адаптер: 5 V/0.6 A |
| EAN: | 6935364010997 |
| Интерфейс: |
|
| Гаранция: | 60 месеца |
| Работна влажност: | 10%~90% без кондензация |
| LED индикатор: |
|
| Размери (Ш x Д x В мм): | 94.5 x 73.0 x 27.0 мм |
| Цвят: | Черен |
| Продукт на промоция: | N |
| Влажност на съхранение: | 5%~90% без кондензация |
| Работна температура: | 0℃ ~ 40℃ |
| Критерии за валидност на гаранцията: | Гаранционна карта/Сериен номер |
| Наличност: | Ограничена наличност |
| Температура на съхранение: | -40℃~70 ℃ (-40 ℉~158℉) |
| Производителност: |
|
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.










