02 978 77 23

Поща: store@bestpc.bg

Лаптопи, Компютри, Таблети и Компоненти
най-ниски цени, безкомпромисно обслужване!
Разположение на магазина

МАГАЗИН

София

shopping-cart  КОШНИЦА

Кошницата е празна!

Медия конвертор 10-100 Mbps WDM медиен конвертор TP-Link TL-FC111A-20на ниска цена с бърза доставка
ограничено количество

Медия конвертор: 10-100 Mbps WDM медиен конвертор TP-Link TL-FC111A-20

Продукт № 306553
КРАТКО ОПИСАНИЕ #306553
Производител:
TP-Link
Модел:
TL-FC111A-20
Гаранция:
60 месеца
Наличност:ДА (последни бройки)
На склад в: София

41.59  лв с ДДС
product-basketВ кошницатa:
0
 бр. 

10-100 Mbps WDM медиен конвертор TP-Link TL-FC111A-20


Интерфейс :  1x 10/100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Цвят :  Черен
Работна влажност :  10%~90% без кондензация
Сертификати : 
  • FCC
  • CE
  • RoHS
Интерфейс :  1x 100M single SC/UPC port
Размери (Ш x Д x В мм) :  95 × 73 × 27 мм
Критерии за валидност на гаранцията :  Гаранционна карта
Производител :  TP-LINK
Свързване :  Single-mode Fiber
LED индикатор : 
  • PWR
  • Link/Act
Свързване : 
  • UTP category 5
  • 5e cable (maximum 100m)
Дължина на вълната :  RX: 1310nm
Интерфейс : 
  • 1 SC fiber optic
  • 1 RJ45 jack
Наличност :  Ограничена наличност
EAN :  6935364010980
Свързване : 
  • UTP category 3
  • 4
  • 5 cable (maximum 100m)
Температура на съхранение :  -40℃~70 ℃ (-40 ℉~158℉)
Захранване :  Външен захранващ адаптер: 5 V/0.6 A
Влажност на съхранение :  5%~90% без кондензация
Гаранция :  60 месеца
Производителност : 
  • IEEE 802.3
  • IEEE 802.3i
  • IEEE802.3u
Продукт на промоция :  N
Дължина на вълната :  TX: 1550nm
Работна температура :  0˚C - 50˚C

* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.

* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.