| Категория: | Мебели от масив |
| Производител: | |
| Модел: | RV7 |
| Гаранция: | 36 месеца |
113.90 EUR
Врата RFG RV7 Parma, 380 х 18 х 1110 mm, ПДЧ 18 mm, 2 броя в комплект, орех
Врата RFG RV7 Parma, 380 х 18 х 1110 mm, ПДЧ 18 mm, 2 броя в комплект, орех е практично решение за завършен и естетичен вид на модулни мебели. Подходяща е за проекти, при които търсите надеждни мебелни врати с устойчиво покритие и лесна поддръжка.
Изработена от ПДЧ клас E1 с меламиново покритие, вратата предлага добра износоустойчивост при ежедневна употреба и лесно почистване. Декорът орех (USA walnut) придава топъл, естествен акцент и се комбинира отлично с различни интериорни стилове.
Комплектът от 2 броя улеснява комплектоването на шкафове и секции, като осигурява еднакъв завършек и последователна визия. Врата RFG RV7 Parma е удачен избор, когато търсите мебелна врата за модулна система от серия Parma с прецизни размери и стабилна конструкция.
| Производител: | RFG |
| Серия: | Parma |
| Модел: | RV7 |
| Материал: | ПДЧ (клас E1) |
| Покритие: | Меламиново |
| Количество в комплект: | 2 |
| Цвят: | Орех (USA walnut) |
| Дължина: | 380 mm |
| Височина: | 1110 mm |
| Дебелина на материала: | 18 mm |
| Гаранционен срок: | 36 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.










