| Категория: | Мебели от масив |
| Производител: | |
| Модел: | RV3 |
| Гаранция: | 36 месеца |
104.90 EUR
Врата RFG RV3 Monaco, 380 х 18 х 760 mm, ПДЧ 18 mm, 4 броя в комплект, бряст
Врата RFG RV3 Monaco, 380 х 18 х 760 mm, ПДЧ 18 mm, 4 броя в комплект, бряст е практично решение за завършен и подреден вид на модулни мебели и шкафове. Комплектът осигурява унифицирана визия и лесно обновяване на интериора.
Изработена от ПДЧ клас E1 с меламиново покритие, вратата предлага добра устойчивост при ежедневна употреба и лесна поддръжка. Декорът бряст придава естествена дървесна визия, подходяща за съвременни и класически пространства.
Серията Monaco е удачен избор при търсене на мебелна вратичка за конфигурации с еднакви размери, когато е важна точната съвместимост по габарити и дебелина. Врата RFG RV3 Monaco, 380 х 18 х 760 mm, ПДЧ 18 mm, 4 броя в комплект, бряст е подходяща за проекти, при които се търси надеждна врата за шкаф с чист завършек.
| Производител: | RFG |
| Серия: | Monaco |
| Модел: | RV3 |
| Материал: | ПДЧ |
| Клас емисии: | E1 |
| Покритие: | Меламиново |
| Цвят: | Бряст |
| Дължина: | 380 mm |
| Височина: | 760 mm |
| Дебелина на материала: | 18 mm |
| Количество в комплект: | 4 |
| Гаранционен срок: | 36 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.










