| Категория: | Мебели от масив |
| Производител: | |
| Модел: | RV1 |
| Гаранция: | 36 месеца |
94.90 EUR
Врата RFG RV1 Milano, 380 х 18 х 1920 mm, ПДЧ 18 mm, 2 броя в комплект, тъмносив
Врата RFG RV1 Milano, 380 х 18 х 1920 mm, ПДЧ 18 mm, 2 броя в комплект, тъмносив е практично решение за завършен и модерен вид на вашите мебели. Комплектът е подходящ за проекти, при които се търси изчистена визия и надеждна ежедневна употреба.
Изработена от ПДЧ клас E1 с меламиново покритие, вратата предлага балансирано съчетание между устойчивост и лесна поддръжка. Цветът тъмносив (Iron gray) се комбинира отлично с разнообразни интериорни стилове и придава елегантен, съвременен акцент.
Серията Milano и прецизните размери улесняват планирането при обзавеждане и подмяна на фронтове. Врата RFG RV1 Milano е добър избор за мебели и шкафове, когато търсите мебелна врата с меламиново покритие и стабилна конструкция от ПДЧ 18 mm.
| Производител: | RFG |
| Серия: | Milano |
| Модел: | RV1 |
| Материал: | ПДЧ |
| Клас на ПДЧ: | E1 |
| Покритие: | Меламиново |
| Цвят: | Тъмносив |
| Количество в комплект: | 2 |
| Дължина: | 380 mm |
| Височина: | 1920 mm |
| Дебелина на материала: | 18 mm |
| Гаранционен срок: | 36 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.










