| Категория: | Мебели от масив |
| Производител: | |
65.90 EUR
Стелаж RFG, метален, с 5 рафта, 900 х 300 х 2460 mm, MDF, до 200 kg
Стелаж RFG, метален, с 5 рафта, 900 х 300 х 2460 mm, MDF, до 200 kg е практично решение за подредба и съхранение в гараж, склад, работилница или сервиз. Комбинацията от поцинкован метал и MDF рафтове осигурява надеждна опора за ежедневна употреба.
Всеки рафт е проектиран за товароносимост до 200 kg при равномерно разпределен товар, което прави стелажа подходящ за инструменти, кутии, консумативи и други по-тежки предмети. Поцинкованата конструкция подпомага устойчивостта при натоварване, а MDF рафтовете (4 mm) предоставят стабилна повърхност за подреждане.
С височина 2460 mm и компактна основа 900 x 300 mm, стелажът използва ефективно вертикалното пространство. Стелаж RFG се доставя в кашон с подробна инструкция за монтаж, което улеснява сглобяването и бързото му въвеждане в експлоатация. Подходящ е като складов стелаж, метален стелаж и стелаж за гараж.
| Производител: | RFG |
| Брой рафтове: | 5 |
| Материал: |
|
| Дебелина на MDF рафтове: | 4 mm |
| Дебелина на метал: | 0.62 mm |
| Покритие: | Поцинкован метал |
| Товароносимост на рафт: | 200 kg (равномерно разпределен товар) |
| Размери (Ш x Д x В): | 900 x 300 x 2460 mm |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.












