| Категория: | Мебели от масив |
| Производител: | |
| Гаранция: | 24 месеца |
84.90 EUR
RFG Libra 4 кутия 365 х 400 х 365 mm с преграда, ПДЧ, зелена
Кутия RFG Libra 4, 365 х 400 х 365 mm, с преграда, ПДЧ, зелена е практично решение за подредба и организиране на вещи у дома или в офиса, част от модулната система Libra.
Модулният дизайн позволява лесно комбиниране с други елементи от серията, за да създадете функционално пространство според нуждите си. Вградената преграда улеснява разделянето на съдържанието и поддържането на ред, независимо дали използвате кутията като модул за съхранение или като елемент от по-голяма композиция.
Изработката от ПДЧ с меламиново покритие и ABS кантове допринася за устойчивост при ежедневна употреба и завършен, модерен вид. Кутия RFG Libra 4 е подходяща за интериори, в които търсите модулни мебели и организиране с чиста линия и свеж зелен акцент.
| Производител: | RFG |
| Серия: | Libra |
| Тип: | Кутия |
| Материал: | ПДЧ |
| Покритие: | Меламиново |
| Дебелина на корпуса: | 18 mm |
| Кантове: | ABS 0.2 mm |
| Преграда: | Да |
| Дължина: | 365 mm |
| Широчина: | 400 mm |
| Височина: | 365 mm |
| Цвят: | Зелен |
| Гаранционен срок: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.










