| Категория: | Мебели от масив |
| Производител: | |
| Модел: | RS4 |
| Гаранция: | 36 месеца |
116.90 EUR
Етажерка RFG RS4 Elmaz, 800 х 400 х 850 mm, ПДЧ 18 mm, сив
Етажерка RFG RS4 Elmaz, 800 х 400 х 850 mm, ПДЧ 18 mm, сив е практично решение за подредба в дома или офиса, когато търсите стабилна и компактна мебел за съхранение.
Изработена от ПДЧ 18 mm с меламиново покритие и клас на емисии E1, етажерката е подходяща за ежедневна употреба и лесна поддръжка. Сивият (Ash gray) цвят се комбинира лесно с различни интериорни стилове и допринася за изчистен, модерен вид.
Моделът предлага удобна организация с един рафт с регулируема височина и две междурафтия, което улеснява подреждането на папки, кутии и аксесоари. Етажерка RFG RS4 Elmaz е подходяща като офис етажерка, рафтова етажерка или функционална мебел за съхранение в различни помещения.
| Производител: | RFG |
| Серия: | Elmaz |
| Модел: | RS4 |
| Тип: | Етажерка |
| Материал: | ПДЧ (клас E1) |
| Дебелина: | 18 mm |
| Покритие: | Меламиново |
| Рафтове: | 1 (регулируема височина) |
| Междурафтия: | 2 |
| Цвят: | Сив (Ash gray) |
| Дължина: | 800 mm |
| Широчина: | 400 mm |
| Височина: | 850 mm |
| Гаранционен срок: | 36 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.










