Лаптоп Toshiba Qosmio X70-B-10F
Продукт № 109696
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕНТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | Toshiba |
| Серия: | Qosmio |
| Процесор: | Четириядрен Intel Core i7-4710HQ (2.50 GHz, 6 MB cache) |
| Памет: | 8192MB DDR3L 1600MHz |
| Видеокарта: | AMD Radeon R9 M265X Graphics - 4096MB |
| Твърд диск: | 2000GB SATA 5400rpm |
| Екран: | 17.3'' (43.94 cm) Toshiba TruBrite Full HD (1920 x 1080), TFT High Brightness display с LED подсветка |
| Камера: | Вградена уеб-камера с вграден микрофон |
| Звук: | Вградени Harman Kardon стерео говорители, enhanced by DTS Sound |
| Оптично устройство: | Blu-ray Disc rewritable drive (BD-XL) with recording |
| Мрежова карта: | Gigabit Ethernet LAN |
| Безчижна мрежа: |
|
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | Multi-Card Reader |
| Екстри: |
|
| Други: | Part. No: PSPPNE-050001B3 |
| Операционна система: | Windows 8.1 64-bit |
| Батерия: | lithium-ion 6 cell, up to 4h45min (Mobile Mark 2012) |
| Тегло: | 2.90 kg. |
| Цвят: | Черен |
| Гаранционен срок: | 24 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.




