Лаптоп Lenovo Yoga Slim 7 14AKP10, 14.0", 2.8K, AMD Ryzen AI 7 350, AMD Radeon 860M, 32 GB, 1 TB SSD, Windows 11 Home, Син
Продукт № 472494
В наличностТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | Lenovo |
| Серия: | Yoga |
| Процесор: | Осемядрен AMD Ryzen AI 7 350 (2.0 - 5.0 GHz, 16 MB cache) |
| Памет: | 32 GB LPDDR5X 7500 |
| Видеокарта: | Интегрирана AMD Radeon 860M |
| Твърд диск: | 1 TB M.2 NVMe SSD |
| Екран: | 14" (35.56 см) 2.8K (2880 x 1800) OLED PureSight Pro лъскав, 120 Hz, 1100 nits |
| Камера: |
|
| Звук: |
|
| Оптично устройство: | Няма вградено оптично устройство |
| Мрежова карта: | Няма мрежова карта |
| Безчижна мрежа: |
|
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | Няма картов четец |
| Екстри: |
|
| Други: | Размери: 31.2 x 21.9 x 1.4 см |
| Операционна система: | Windows 11 Home |
| Батерия: | литиево-полимерна батерия, 70 Wh, 65W Адаптер |
| Тегло: | 1.200 кг |
| Цвят: | Син |
| Гаранционен срок: | 24 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.

















