Лаптоп LENOVO Yoga 9 2-in-1, Intel Core Ultra 7 258V, 32GB, 1TB SSD NVMe, 14" 3840 x 2400 OLED, Windows 11 Home, Сив
Продукт № 434860
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕНТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | Lenovo |
| Серия: | Yoga 9 2-in-1 (14") G10 |
| Процесор: | Осемядрен Intel Core Ultra 7 258V (2.2 - 4.8 GHz, 12 MB cache) |
| Памет: |
|
| Видеокарта: | Intel Arc Graphics |
| Твърд диск: | 1TB SSD NVMe |
| Екран: | 14" (35.56 см) UHD+ (3840 x 2400) OLED лъскав сензорен |
| Камера: |
|
| Звук: |
|
| Оптично устройство: | Няма вградено оптично устройство |
| Мрежова карта: | Няма вграден LAN порт |
| Безчижна мрежа: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | Няма вграден картов четец |
| Екстри: |
|
| Други: |
|
| Операционна система: | Windows 11 Home |
| Батерия: | Литиево-полимерна75 Wh |
| Тегло: | 1.32 кг. |
| Цвят: | Сив |
| Гаранционен срок: | 24 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.






















