Лаптоп LENOVO V15 G6 AMD Ryzen 7 170, 15.6'' Full HD, 16 GB RAM, 512 GB SSD, AMD Radeon 680M, Без OS, Черен
Продукт № 472054
В наличностТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | Lenovo |
| Серия: | V15 G6 |
| Процесор: | Осемядрен AMD Ryzen 7 170 (3.2-4.75GHz, 16MB Cache) |
| Памет: | 16 GB DDR5 SDRAM 4800MHz |
| Видеокарта: | AMD Radeon 680M |
| Твърд диск: | 512GB M.2 NVMe SSD |
| Екран: | 15.6" (39.62 cm) 1920x1080 IPS 300nits матов |
| Камера: |
|
| Звук: |
|
| Оптично устройство: | Няма вградено оптично устройство |
| Мрежова карта: | 10/100/1000 Mbps |
| Безчижна мрежа: |
|
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | Няма картов четец |
| Екстри: |
|
| Други: | Размери: 35.9 x 23.6 x 2.0 см |
| Операционна система: | Без OS |
| Батерия: | 3-клетъчна вградена, 47WHr, 65W Адаптер |
| Тегло: | 1.600 кг |
| Цвят: | Черен |
| Гаранционен срок: | 36 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.


















