Лаптоп Lenovo V15 G5 Intel Core i7-13620H, 15.6" FHD (1920x1080) IPS AG, 16GB DDR5, 1TB SSD, Intel UHD Graphics, Без OS, Черен
Продукт № 483594
В наличностТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | Lenovo |
| Серия: | V15 |
| Процесор: | Десетядрен Intel Core i7-13620H (3.60 - 4.90GHz, 24MB Cache) |
| Памет: |
|
| Видеокарта: | Интегрирана Intel UHD Graphics |
| Твърд диск: | 1000GB M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe SSD |
| Екран: | 15.6" (39.62 cm), 300nits, FHD (1920x1080), 60Hz, Anti-Glare |
| Камера: | HD 720p with Privacy Shutter |
| Звук: |
|
| Оптично устройство: | Няма вградено оптично устройство |
| Мрежова карта: | 100/1000 Mbps |
| Безчижна мрежа: |
|
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | Няма картов четец |
| Екстри: |
|
| Други: | Размери (Ш, Д, В), cm: 35.9 x 23.6 x 1.8 cm |
| Операционна система: | Без OS |
| Батерия: | 2-cell Integrated 47Wh, 65W USB-C |
| Тегло: | 1.600 кг |
| Цвят: | Черен |
| Гаранционен срок: | 36 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.



















