Лаптоп LENOVO TP 11e Yoga Intel Celeron N4120 11.6inch HD Touch 4GB 128GB SSD Win10Р
Продукт № 321342
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕНТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | LENOVO |
| Серия: | ThinkPad Yoga 11e (5th Gen) |
| Процесор: | Четириядрен Intel Celeron N4120 (1.10 - 2.60 GHz, 4 MB cache) |
| Памет: | 4 GB DDR4 2400 MHz |
| Видеокарта: | Intel UHD Graphics |
| Твърд диск: | 128 GB M.2 NVMe SSD |
| Екран: |
|
| Камера: | HD уеб-камера с микрофон |
| Звук: | 2 говорителя Dolby Audio |
| Оптично устройство: | Без вградено оптично устройство |
| Мрежова карта: | 10/100/1000 Mbps |
| Безчижна мрежа: | Wi-Fi 802.11 ac/b/g/n |
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | Micro SD Card Reader |
| Екстри: |
|
| Други: |
|
| Операционна система: | Windows 10 Pro |
| Батерия: | 3-клетъчна, литиево-полимерна батерия, 42 Wh |
| Тегло: | 1.54 кг |
| Цвят: | Черен |
| Гаранционен срок: | 24 Месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.















