Лаптоп Lenovo ThinkPad, Ryzen 5 Pro 6650U, 16GB LPDDR5, 512GB SSD NVMe, Radeon 660M, 14"
Продукт № 324858
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕНТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | Lenovo |
| Серия: | ThinkPad T14 G3 |
| Процесор: | Шестядрен AMD Ryzen 5 PRO 6650U (2.9 - 4.5 GHz, 16 MB cache) |
| Памет: |
|
| Видеокарта: | AMD Radeon 660M |
| Твърд диск: | 512 GB M.2 NVMe SSD |
| Екран: | 14" (35.56 см) WUXGA (1920 x 1200) IPS матов с LED подсветка |
| Камера: |
|
| Звук: | Вградени стерео говорители |
| Оптично устройство: | Без вградено оптично устройство |
| Мрежова карта: | 10/100/1000 Mbps |
| Безчижна мрежа: | Wi-Fi 6E 802.11 ac/b/g/n + ax |
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | Smart Card Reader |
| Екстри: |
|
| Други: |
|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
| Батерия: | 3-клетъчна, литиево-полимерна батерия, 52.5 Wh |
| Тегло: | 1.50 кг |
| Цвят: | Черен |
| Гаранционен срок: | 36 Месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.

















