| Категория: | Лаптопи |
| Производител: | |
| Модел: | 20N8007SBM |
| Големина на екрана: | 14 инча |
| Разделителна способност: | 1920 x 1080 Full HD |
| Серия на процесора: | Intel Core i5 |
| Процесор: | Intel Core i5-8265U |
| Честота на процесора: | 1.6 GHz |
| Брой процесорни ядра: | 4 бр. |
| Тип на хард диска: | SSD |
| RAM Памет (GB): | 8 GB |
| Големина на хард диска: | 256 GB |
| Памет на видеокартата: | 0 GB |
| Видеокарта: | Integrated Intel UHD Graphics |
| DisplayPort: | НЕ |
| четец на карти: | ДА |
| USB 3.0 порт: | ДА |
| HDMI порт: | ДА |
| вградена камера: | ДА |
| четец - пръстов отпечатък: | ДА |
| сензорен дисплей: | НЕ |
| подсветка на клавиатурата: | ДА |
| Операционна система: | Windows 10 Professional |
| Тегло: | 1.75 кг |
| матов екран: | ДА |
| Цвят: | Черен |
| Гаранция: | 36 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
862.81 EUR
862.81 EUR
Лаптоп Lenovo ThinkPad E490 Intel Core i5-8265U (1.6GHzup to 3.9GHz, 6MB), 8GB DDR4 2400MHz, 256GB SSD, 14" FHD (1920x1080), IPS, AG, Intel UHD Graphics 620, WLAN ac, BT, 720p Cam, KB Backlit, FPR, Black, 3 cell, Win 10 Pro, 3Y 20N8007SBM
| Серия: | ThinkPad E490 |
| Софтуер: | Windows 10 Pro |
| Процесор, серия: | Intel Core i5 |
| Процесор: |
|
| Памет, MB: | 8192MB 2400MHz |
| Памет, слотове: |
|
| Памет, тип: | DDR4 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 256GB |
| Дисплей, inch: | 14.0" (35.56 cm) |
| Сензорен дисплей: | - |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1080 - FullHD |
| Дисплей, тип: | IPS Anti-Glare |
| Видео карта: | Intel UHD Graphics 620 |
| Видео карта, МВ: | - |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: |
|
| Мрежа: | 10/100/1000Mbps Ethernet |
| Безжична мрежа: | Intel Dual Band Wireless-AC 9260 Wi-Fi |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.0 |
| 3G: | - |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | - |
| USB порт: |
|
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | - |
| Аудио портове: | combo audio / microphone jack |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | Micro SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък: | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP: | WebCam 720p |
| Клавиатура, тип: | Standart Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Сигурност: | Kensington lock slot |
| Windows OS: | Да |
| Батерия, cell: |
|
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 32.9 x 24.2 x 2.0 |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, kg: | 1.75 kg |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














