Лаптоп Lenovo ThinkPad E16 G3, 16.0", WQXGA, Intel Core Ultra 7 258V, Intel Arc 140V, 32 GB, 1 TB SSD, Без OS, Черен
Продукт № 490781
В наличностновТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | Lenovo |
| Серия: | ThinkPad |
| Процесор: | Осемядрен Intel Core Ultra 7 258V (2.2 - 4.8 GHz, 12 MB cache) |
| Памет: | 32 GB LPDDR5X 8533 |
| Видеокарта: | Интегрирана Intel Arc 140V |
| Твърд диск: | 1 TB M.2 NVMe SSD |
| Екран: | 16" (40.64 см) WQXGA (2560 x 1600) IPS матов с LED подсветка, 120 Hz, 400 nits |
| Камера: |
|
| Звук: |
|
| Оптично устройство: | Няма вградено оптично устройство |
| Мрежова карта: | 10/100/1000 Mbps |
| Безчижна мрежа: |
|
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | Няма картов четец |
| Екстри: |
|
| Други: | Размери: 35.6 x 24.9 x 2.2 cм |
| Операционна система: | Без OS |
| Батерия: | 4-клетъчна, литиево-йонна батерия, 64 Wh, 65 W Адаптер |
| Тегло: | 1.600 кг |
| Цвят: | Черен |
| Гаранционен срок: | 36 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














