Лаптоп Lenovo ThinkBook 16 G9IRL, 16.0", Full HD+, Intel Core 7 240H, Intel UHD Graphics, 8 GB, 512 GB SSD, Без OS, Сив
Продукт № 464180
В наличностТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | Lenovo |
| Серия: | ThinkBook |
| Процесор: | Десетядрен Intel Core 7 240H (1.8 - 5.2 GHz, 24 MB cache) |
| Памет: |
|
| Видеокарта: | Интегрирана Intel UHD Graphics 64EUs |
| Твърд диск: | 512 GB M.2 NVMe SSD |
| Екран: | 16" (40.64 см) Full HD+ (1920 x 1200) IPS матов с LED подсветка, 400 nits |
| Камера: |
|
| Звук: |
|
| Оптично устройство: | Няма вградено оптично устройство |
| Мрежова карта: | 10/100/1000 Mbps |
| Безчижна мрежа: |
|
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | SD Card Reader |
| Екстри: |
|
| Други: | Размери: 35.6 x 25.3 x 17.5 cм |
| Операционна система: | Без OS |
| Батерия: | литиево-йонна батерия, 48 Wh, 65W Адаптер |
| Тегло: | 1.700 кг |
| Цвят: | Сив |
| Гаранционен срок: | 36 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.





















